Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Новини

Знай наших!
Гравці ФК «Вікторія» здобули ще одну вагому перемогу у нелегкому поєдинку з ФК «Рокита», завоювавши кубок «Bryklina». Таким чином, наші земляки стали чемпіонами з міні-футболу Полтавської області. Вболівальникам гра запам’яталася як виснажливий двобій достойних суперників, у якому кожен вважав себе гідним почесної нагороди. У першому раунді «Вікторія» взяла лідерство, почавши забивати голи, тоді як суперники нервували і припускались помилок у грі. Лише після першої перерви футболісти «Рокити» згуртувалися і стали активно атакувати ворота наших земляків, розгорнувши справжню боротьбу за м’яч на нашій території поля, і у ворота динамічно полетіли голи. Тренер команди Олександр Рядних своїми настановами намагався активізувати увагу своїх гравців, радив не піддаватися на провокації суперників, а вболівальники у цей час завмирали в напруженому очікуванні розв’язки протистояння. Та фортунило «Рокиті» недовго, бо між її гравцями розпочалися суперечки, які призвели до забиття гола у власні ворота. Це дало змогу нашим спортсменам зрівняти рахунок і з оновленими силами знову кинутися в бій. На початку другого тайму противникам вдалося тимчасово вирватися вперед, вони тиснули, атакували і створювали численні небезпечні моменти біля воріт «Вікторії». Нашим землякам було нелегко встояти проти сильного опонента, але здаватися вони не збиралися і викладалися з останніх сил. Майстерність і сила духу спортсменів дала їм змогу знову взяти ініціативу в свої руки і отримати перевагу у змаганні. Гра була сповнена драйву і несподіванок, адже до останньої хвилини було незрозуміло, кому дістанеться кубок. Перевага лише в один гол (6:5) дала змогу футболістам «Вікторії» здобути омріяну перемогу. Забивали голи і заряджали адреналіном фанатів Олександр Пустовіт, Роман Петренко, Олександр Рядних, Сергій Ходенко та Дмитро Тупік. Гравці команди на чолі з тренером дякують депутату обласної ради Олексію Порохні за спонсорську підтримку та активне сприяння в здобутті цінного трофею. Юліана САМОЗВОН.

Категорія: Новини | Додав: редакция (08.04.2016)
Переглядів: 585 | Рейтинг: 0.0/0