Статистика |
---|
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|
Каталог статей
виконавча влада
Тож щодо організації та проведення шостої черги мобілізації Чутівський район в авангарді серед інших районів області. Олександр Олександрович відмітив, що цього разу змінили завдання, які стосувалися техніки: її необхідно було ремонтувати. Тому на одному з підприємств району відремонтували автомобіль АТМЗ5,5-4310.
Дещо складніше, зі слів О.Бебеха, було з людськими ресурсами. Він висловив стурбованість відсутністю співпраці з райвійськкоматом окремих сільських рад. Водночас відзначив місцеві органи самоврядування, які найкраще спрацювали під час шостої хвилі мобілізації. Полковник назвав Скибівську та Іскрівську сільські ради, де до армії пішли відповідно шість і чотири військовозобов’язаних.
Акцентували увагу на засіданні на необхідності приведення у відповідність військового обліку у сільських та селищних радах. О.Бебех зазначив, що чимало осіб проживають у тому чи іншому населеному пункті району, але на обліку в РВК не перебувають.
Також військовий нагадав керівникам місцевих органів самоврядування про те, що вони мають контролювати подання сільгоспвиробниками, підприємцями та фермерами звітів про наявну техніку, яка залучатиметься для забезпечення потреб української армії.
Обговорили на засіданні й протиепізоотичну ситуацію в районі. Заступник начальника управління ветеринарної медицини у Чутівському р-ні Катерина Бебех запевнила у її стабільності. Ветспеціалісти здійснюють усі необхідні профілактичні заходи, аби запобігти розповсюдженню на Чутівщині небезпечних хвороб.
Розповіла К.Бебех і про виявлення в Пирятинському районі вірусного захворювання - африканської чуми свиней. Тож спеціаліст коротко поінформувала про основні заходи безпеки та запропонувала сільським і селищним головам відповідні пам’ятки для розповсюдження серед населення.
Про благоустрій населених пунктів та ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ доповів перший заступник голови РДА Руслан Сітайло. Керівник наголошував на необхідності привести до ладу узбіччя доріг, які у переважній більшості заросли бур’янами. Голова РДА С.Апряткін рекомендував залучати до обкошування узбіч дорожні служби. Також у пріоритеті має бути боротьба з амброзією, поточний ремонт вуличних доріг.
Вільхуватський сільський голова Тетяна Кичата, у свою чергу, переймалася аварійними деревами, які ростуть уздовж автошляху від Чутового до Вільхуватки. Свого часу тополі планували спиляти, але справа не зрушила з місця. Дерева ж небезпечні, адже будь-якої миті можуть упасти на дорогу. С.Апряткін пообіцяв, що найближчим часом цю проблему вирішать.
Заступник голови РДА Т.Данільченко розповіла про оздоровлення демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО, та членів їхніх сімей. Вона зазначила, що всього демобілізувалися 60 бійців. Частина з них мала змогу оздоровитися за кошти, виділені з обласного бюджету (95 тис. грн). З районного бюджету також на це надійшло близько сорока тисяч гривень. Подбали про оздоровлення учасників АТО і Войнівська, Таверівська, Гряківська, Василівська сільські та Чутівська, Артемівська селищні ради.
Т.Данільченко підкреслила, що і надалі працюватимуть у цьому напрямку. Наостанок вона звернулася до керівників місцевих органів самоврядування з проханням оточити турботою бійців та їхні родини і по можливості допомагати у вирішенні життєвих проблем.
Джерело: http://чутове, сільські новини |
Категорія: Новини | Додав: редакция (21.08.2015)
|
Переглядів: 402
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|