Головна | Мій профіль | Вихід | RSS

Категорії розділу

Новини [959]
ТВОЇ ЛЮДИ, ЧУТІВЩИНО [103]
"СІЛЬСЬКІ НОВИНИ"

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 231

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Новини

Інтерв'ю номера
- Прогнозується, що цей закон сприятиме поліпшенню своєчасності та якості надання екстреної медичної допомоги; зменшенню рівня смертності від нещасних випадків, травм та гострих захворювань. Тож відтепер відділення швидкої допомоги перейшло у підпорядкування обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф. Ще у грудні на сесії обласної ради ухвалили рішення про передачу швидкої допомоги на баланс обласного бюджету. Втім, хочу запевнити жителів району, що зміна підпорядкування відділення швидкої допомоги аж ніяким чином не вплинула на режим його роботи і якість надання послуг. Як і раніше в районі працюють дві бригади, які поспішають на виклик до хворого. При нагальній потребі, як і до цього, телефонуйте з міського чи мобільного за номером 103 – і ви отримаєте кваліфіковану допомогу.
 
- А як щодо працівників "швидкої”?
- У колективі також не відбулося жодних змін. Слід відмітити, що у відділенні швидкої допомоги немає випадкових людей. Адже специфіка їхньої роботи така, що залишаються тут працювати лише за покликанням, а не через великі заробітки. Медпрацівники трудяться часто у екстрених надзвичайних умовах. А це не кожен витримає. Наші досвідчені і самовіддані фельдшери надають допомогу іноді на рівні лікарів. Вони добре знають свою справу, людей, до яких їдуть на виклик. Тож при ЦРЛ сумлінно трудяться старший фельдшер Валентина Шевченко, фельдшери Олександр Клименко, Ігор Герчаківський, Людмила Холоша; при Артемівській АЗПСМ - фельдшери Анжела Кісь, Людмила Даценко, Ярослава Капуста. До речі, відтепер працівники швидкої допомоги матимуть змогу підвищувати свою кваліфікацію в учбовому територіальному центрі екстреної медицини і медицини катастроф.
 
- Як з матеріальним забезпеченням?
- Про це також подбали заздалегідь. Зокрема, на останній сесії районної ради 25 грудня депутати ухвали рішення про передачу відділенню швидкої допомоги місячної норми паливно-мастильних матеріалів. Тому наразі збоїв у роботі відділення не було. У серпні минулого року з обласного бюджету виділили цільових 167 тис. гривень, на які придбали для "швидкої” медикаменти, вироби медичного призначення (сумки, шприци, носилки тощо). Тож усім цим бригади на сьогодні забезпечені повністю. До того ж, восени здійснили інвентаризацію майна усіх відділень швидкої допомоги. Планують укомплектувати їх сучасними автомобілями, засобами зв’язку, обладнанням. Зазвичай, у місцевих лікарень на це постійно не вистачало коштів. Таким чином реформа у галузі охорони здоров’я спрямована на поліпшення якості надання екстреної медичної допомоги. Тож у черговий раз зазначу, що для населення жодних змін не відбулося. Є лише прохання до жителів району. Перед тим, як викликати «швидку допомогу», подумайте, чи дійсно вона вам необхідна. Іноді зарадити може і місцевий фельдшер. Це стосується, зокрема, і загострення хронічних хвороб. А шановним читачам районки бажаю здоров’я, гарного настрою та веселого й щедрого Різдва.
Розмову вела Оксана Черкас.
Категорія: Новини | Додав: редакция (04.01.2013)
Переглядів: 369 | Теги: ЧУТОВЕ, Сільські новини, Чутово | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Пошук

Друзі сайту