Навіть ті, хто далекий від кермування, знають прописну істину: від пристебнутого паска інколи може залежати життя. З телеекранів у численних повідомленнях про аварії міліціонери часто з сумом зазначають: «Якби ж був пристебнутий пасок…». Тож, аби водії не забували про такий простий, але ефективний засіб, працівники відділення ДАІ 13 листопада провели профілактичний захід «Пасок безпеки». Усіх водіїв, з якими інспектори спілкувалися цього дня, вони застерігали від легковажності та безвідповідальності. Не меншу загрозу таїть у собі і користування телефоном під час руху. Для попередження цього порушення працівники ДАІ провели профілактичний захід «Мобільний телефон», під час якого розповідали про небезпеку, що виникає, коли водій відволікається на розмови. Інспектор Сергій Терещенко також роз’яснював тим, хто за кермом, доцільність застосування навушників або системи Bluetooth. На фото: з водієм спілкується Сергій Терещенко.
Поблизу зупинки «Школа», що у Чутовому, 12 листопада працівники відділення ДАІ провели профілактичний захід «Увага! Пішохід на дорозі!» Ця акція є надзвичайно актуальною для нашого селища, адже через нього проходить велика транспортна артерія Київ-Харків, рух на якій завжди дуже жвавий. Якщо дорослі ставляться до дороги більш виважено, то діти (яких тут чимало, адже поблизу школа) часто бувають необачними. Тому особливу увагу працівники ДАІ приділили саме підростаючому поколінню. Зокрема, інспектор Юрій Даценко (на фото) роз’яснював школярам необхідність бути пильними на дорозі, не відволікатись під час перетину шляху. Також учні отримували з рук інспектора яскраві плакати, на яких детально описані основні вимоги безпечної поведінки на дорозі. Водіям же державтоінспектори наголошували на необхідності поважати права пішоходів.
Нині у суспільстві надзвичайно гостро постала проблема нестачі донорської крові. Іноді медики можуть зв’язуватись з найближчими станціями переливання, аби отримати життєдайну рідину для тих, хто цього потребує. Та коли до лікарні потрапляє людина після ДТП, дорога кожна секунда. Аби поповнити банк крові, чутівські державтоінспектори охоче стають донорами. Крім того, вони без зволікань відгукуються на чуже горе, коли до ЦРЛ потрапляють люди, постраждалі в аваріях, і які потребують препаратів крові. На фото: начальник відділення ДАІ Д.Гриб та медпрацівник Б.Токало під час забору крові.
Підготувала Дар'я ГУСТІЛІНА.
|