Ірина Овчаренко, вчитель, 47 років:
«Без сумніву, брати участь у виборах треба обов’язково, це конституційний обов’язок кожного громадянина. Та, на жаль, у нас багато несвідомих людей - кількість виборців цьогоріч була надто низькою. Це, мабуть, і вплинуло на результат голосування. Мене особисто він не надто втішає, але я оптиміст і вірю краще. Серед тих, кого обрали, чимало молодих, активних, ініціативних осіб, які добросовісно працюватимуть на благо рідного краю».
Тамара Задара,
59 років, пенсіонерка:
«Кожен має скористатися правом взяти участь у волевиявленні. Задля змін на краще ми, прості люди, можемо зробити тільки одне - піти і віддати свій голос за гідного кандидата. Прикро лише, що не завжди рахуються з нашими голосами. Через це чимало людей зневірилися і категорично відмовилися йти на виборчі дільниці. Новообраним депутатам і очільникам самоврядних органів доведеться працювати і працювати, аби ми відчули якісь позитивні зміни у житті».
Ігор Осташ, старший судовий розпорядник, 58 років, новообраний депутат:
«Вибори – це громадянський обов’язок кожного. Нині очікую насамперед того, аби команди, які прийшли до влади на усіх рівнях, по максимуму проявила свій професіоналізм, потенціал керівника та чесноти, яких так не вистачає у наші часи: чесність, справедливість. Добре також, що серед депутатів - чимало молоді.
Вважаю, необхідно, щоб усі народні обранці були компетентними в межах того чи іншого питання.
Як депутат селищної ради, я, насамперед, планую працювати над облаштуванням пляжу згідно з вимогами часу, бо ж чутівцям фактично ніде нормально відпочити при тому, що маємо таку чудову річку. Болючими для жителів селищної ради лишаються питання ремонту водогону та завищених тарифів на вивезення сміття і нечистот. Тож все це - першочергові завдання нашої команди».
Джерело: http://чутове, сільські новини |