Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Новини

Спорт
У вирішальних матчах за призові місця на майданчику зі штучним покриттям у Чутовому зустрілися команди «Арсенал»-ДЮСШ та «Кристал» (Сидоренкове)-«Чутове-1». Запеклою була боротьба у поєдинку за 3-4 місця. Гравці і «Арсеналу», і ДЮСШ затято захищали свої ворота й рішуче атакували суперників. Матч завершився нічиєю – 2:2. Під час пенальті довго не вдавалося вирішити долю бронзового призера. Нарешті фортуна посміхнулася артемівцям - влучний удар Олександра Ткаченка у ворота ДЮСШ змінив рахунок – 6:5. Тож «Арсенал» з різницею в одне очко виграв у чутівських юнаків. Доволі непередбачуваною була зустріч «Кристалу» з «Чутове-1». Хоча гості із сусіднього району й були рішуче налаштовані на гру, та все ж результат першого тайму був не на їхню користь – 3:0. Після короткої перерви вони ще більше активізувалися, й два м’ячі потрапили у ворота господарів поля. Та, мабуть, жага до перемоги так захопила сидоренківців, що один з гравців несподівано зіграв рукою, за що й отримав червону картку від судді Олексія Малька. Обуренню голкіпера «Кристалу» не було меж, в хід пішла й нецензурна лайка, у відповідь на яку арбітр не пошкодував ще двох карток вряд – жовтої й червоної. Тренер «Кристалу» не забажав продовжувати гру, попри те, що до закінчення поєдинку залишалося ще 5-7 хвилин, які цілком могли б змінити результат матчу. Сидоренківці швиденько зібралися і вирушили додому, навіть не діждавшись церемонії нагородження. А футболістів із закінченням чемпіонату привітали заступник голови РДА Світлана Титар та голова федерації футболу Чутівського району Олександр Рядних, подякували за участь, побажали нових перемог і вручили призи й грамоти. Гравці «Чутове-1» раділи перехідному Кубку і футбольному м’ячу. Інші призери отримали грамоти і статуетки. Грамотами нагородили й кращих гравців: Сергія Ходенка («Чутове-1»), Сергія Асатурова (ДЮСШ), Олександра Ткаченка («Арсенал»). У турнірі взяли участь одинадцять команд, і перемога поправу дісталася найсильнішим. «Минулого року володарями Кубка були юнаки з ДЮСШ, а цьогоріч рівень чутівського футболу підтвердили гравці «Чутове-1», - зазначив О.Рядних.