Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Новини

Спорт

Стадіон зустрів нашу команду холодом, дощем і… відсутністю як вболівальників, так і самих футболістів. Та незадовго до початку матчу, який, до речі затримався на 15 хвилин, команда таки зібралася, але ж підтримки майже не було, на відміну від первозванівців, які привезли з собою не один десяток фанатів. Минула зустріч «Вікторії» з машівською командою додала певного запалу нашим футболістам. Вони не бажали поступатися суперникам, тому їхали за перемогою. З таким настроєм і вийшли первозванівці на поле. Варто відзначити, що цього дня на гру прибули Олександр Мізік, Артур Даніелян, Сергій Ткаченко, Владислав Дряпак, які значно підсилили нашу команду. Чи через погоду, чи незнайоме поле, але футболісти довго не могли відкрити рахунок, ганяючи м’яч з одного кінця поля в інший. Аж ось наприкінці першого тайму після деякого заворушення біля воріт суперника В’ячеслав Шеремет з пенальті зробив точний удар у ворота господарів. Цей гол додав впевненості нашим гравцям. А вболівальники «Вікторії» з Первозванівки, Чутового, Филенкового, Чапаєвого, інших сіл гучно раділи за свою команду. Другий тайм додав більше драйву, пройшов активніше, гра здебільшого точилася на половині поля суперника. Наші футболісти демонстрували майстерні передачі, створювали цікаві моменти, проте ані «Вікторія», ані господарі не могли забити жодного гола. На полі ставало гаряче, вболівальники забули про холодний вітер, кожен палко підтримував своїх. До останньої хвилини футболісти грали під голосні вигуки глядачів, не збавляючи темпу, та все ж не змінили рахунку. Наші здобули вкрай необхідну їм перемогу - і обличчя президента ФК «Вікторія» О.Порохні осяяла посмішка. Ця гра довела - «Вікторія» розвивається, зростає. Помітно також, що молоді футболісти наступають «на п’яти» досвідченим гравцям. Так, вихованці спортивної школи-інтернату Роман Петренко та Дмитро Тупік пробули на полі усі дев’яносто хвилин на рівні з дорослими і демонстрували майстерну гру. Не відстає від них і Сергій Асатуров, якого тренер О.Рядних без остраху випускає на заміну бувалим гравцям. А молодий, проте доволі енергійний нападник А.Даніелян, щоразу під час атаки впевнено веде команду до перемоги. Варто згадати і Дмитра Коваля, який яскраво відзначився у цій грі, та ветерана футболу Сергія Ткаченка. «Усі хлопці виклалися на повну, кожен показав клас. А помилки розбиратимемо вже вдома», - поділився О.Рядних. Тож до наступної суботи, 27 липня, команда набиратиметься сил, аби зустрітися вдома з котелевським «Маяком». До того ж, наші хлопці розуміють, що мають реальний шанс на чергову перемогу, адже "Маяк” минулої неділі програв «Новому життю» - 10:1.