Голкіпер "Вікторії" Сергій Бульбах

Тренерські настанови від О.Рядниха

Колектив медиків

Момент гри

Варто відзначити, що подивитися матч у Первозванівці прийшло багато глядачів. З’їхалося чимало вболівальників і з Чутового, серед них - селищний голова Микола Корольов, перший заступник голови РДА Олександр Білан, інші посадові особи, підприємці. Президент ФК «Вікторія» Олексій Порохня щиро вітав усіх гостей міцним рукостисканням. Новокочубеївський сільський голова Надія Бистрай подбала про відпочинок і для дітлахів – замовила з Полтави атракціони, тож діти весело стрибали на батуті, каталися на надувній гірці та смакували солодкою ватою. Огорожу стадіону прикрашали біг-борди з назвами спонсорів та вітальними словами учасникам змагань, які виготовив місцевий житель Михайло Демченко. Головний лікар ЦРЛ Юрій Рибак привіз на матч цілу бригаду медиків – травматолога, хірурга, медсестер. Був і правоохоронець Олександр Красний. Подбали господарі стадіону і про додаткові глядацькі місця для вболівальників, а підприємець Лілія Сакун вже традиційно пропонувала охочим прохолодні напої, морозиво та інші наїдки. Все це доповнювало музичне оформлення, яке забезпечили Сергій Сологуб та Віктор Сугак з Чапаєвого. Тож перед початком матчу всі перебували у передчутті чогось грандіозного. Судили матч арбітри обласного рівня, асистентом був артемівець Олексій Малько. Гра розпочалася стрімко, з перших хвилин гості активно атакували нашу половину поля і майже одразу відкрили рахунок. М’яч неочікувано опинився поза воротарем Сергієм Бульбахом. Звичайно, зустрітися на полі з чемпіоном України – справа не з легких. Проте первозванівці не злякалися труднощів і за найменшої нагоди переходили в атаку. Але гості не поступалися, і знову через кілька хвилин другий м’яч опинився у сітці наших воріт – результат точної передачі машівських гравців. Як груші, сипалися на нашого воротаря удари. Сергій викручувався, як вуж на сковорідці, аби відбити потужні атаки, у той час, як голкіпер суперників стояв без діла і взяв на себе роль тренера – голосно керував командою на полі. Гості контролювали гру, не відпускаючи м’яч з нашої половини поля. Проте у «Вікторії» також було кілька вдалих моментів, та суперники не давали нашим хлопцям їх реалізувати. Так, В’ячеслав Шеремет прорвався до машівських воріт і влучно вдарив по м’ячу, та їхній воротар зумів його впіймати. Наприкінці першого тайму гості вчетверте «розписалися» у наших воротах черговим голом. У перерві головний тренер ФК «Вікторія» Олександр Рядних допоміг хлопцям зосередитися, зробив деякі заміни на полі та підбадьорив команду. Тим часом оголосили, що вболівальники визнали кращим гравцем «Вікторії» С.Бульбаха. Другий тайм виявився активнішим. Первозванівці кинулися в атаку, а їхні суперники, мабуть, не очікували такого напору. Цим скористався Артур Даніелян і забив перший гол гостям. Вболівальники зірвалися радісним гулом, з’явилася впевненість у власних силах. Всю другу половину гри команди вперто атакували ворота суперників, завдаючи клопоту обом голкіперам. У запеклій боротьбі гості зуміли відправити ще два м’ячі у наші ворота, не давши можливості «Вікторії» на другий гол. Гра закінчилася з рахунком 6:1 на користь «Нового життя». Тренер первозванівців О.Рядних, аналізуючи гру, зазначив, що великих надій на позитивний результат для «Вікторії» не покладали, тож рахунок очікуваний. Адже чемпіонами України так просто не стають, необхідний досвід. «Вважаю, що результат міг бути кращим, якби сьогодні змогли прибути наші найсильніші гравці, - вважає Олександр Миколайович. - Наша команда вперто тренується, хлопці виклалися на повну, тому до них претензій не маю». Ось так розпочався для «Вікторії» цей турнір. Сподіватимемося, що наступні зустрічі для її гравців будуть більш вдалими. Чергова гра за участі наших земляків відбудеться 21 липня в Опішні.