Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Новини

спорт
Ось уже п’ятий рік на Чутівщині розігрують Суперкубок району з футболу. Цю традицію свого часу започаткував депутат обласної ради, президент футбольного клубу «Вікторія», підприємець з Первозванівки Олексій Порохня. Тож у двобої за перехідний суперкубок восьмого листопада зійшлися переможець Кубка району з футболу - таверівська «Ніка» та чемпіон району з футболу «Нива» з Филенкового. У першому таймі гра видалась динамічною. На самому початку у штрафному майданчику збили з ніг гравця «Ніки» Олександра Рядниха. Тож головний арбітр матчу Олексій Малько призначив одинадцятиметровий удар, результатом якого на сьомій хвилині став влучний гол у ворота «Ниви» від В’ячеслава Шеремета. У другому таймі филенківці знову пропустили гол. Цього разу у воротах суперників «розписався» О.Рядних. Тренери обох команд, аби поліпшити гру, неодноразово здійснювали заміни. Наставник гравців «Ниви» Микола Міщанін після першої половини гри замінив Владислава Непийводу на Владислава Боцвіна. За двадцять хвилин до закінчення на поле вийшов Віталій Филенко. Стратегічні заміни проводив і тренер таверівської команди. Спочатку замість Олександра Тупіка на поле вийшов Андрій Тесак, а наприкінці матчу Юрій Вертій змінив Максима Осіпенка. Однак гра йшла за своїми законами. Филенківцям так і не вдалося забити суперникам жодного голу, тож з результатом 2:0 перемогла «Ніка». Тренери обох команд висловили щиру вдячність спонсорам. М.Міщанін подякував сільгосппідприємцю Володимиру Филенку, який завжди надає футболістам транспорт для поїздок на змагання. Також він виділив кошти на придбання бутсів. Вдячні футболісти і Филенківському сільському голові Тетяні Тараненко за допомогу в організації турнірів пам’яті трагічно загиблих спортсменів Богдана Сандула, Валентина Коробка та Юрія Семака. Тренер «Ніки» Борис Шеремет подякував за постійну підтримку команди фермерам Віктору Онищенку, Михайлу Грекову, Олександру Шинкаренку, Віктору Завгородньому, директору СТОВ «Ніка» Олександру Осетрову і Таверівському сільському голові Костянтину Козаку. Під час урочистого нагородження голова федерації футболу району Олександр Рядних висловив вдячність за сприяння у проведенні матчу Артемівському селищному голові Василю Дрозду. Кращими гравцями за результатами матчу визнали футболіста «Ниви» Володимира Филенка та гравця «Ніки» Сергія Ходенка. А перехідний кубок цього дня відвезли до Таверівки, гордістю якої він буде до наступного розіграшу.

Категорія: Новини | Додав: редакция (13.11.2015)
Переглядів: 379 | Рейтинг: 0.0/0