Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Новини

спорт
Не зважаючи на досить прохолодну осінню погоду, на стадіоні зібралося чимало вболівальників з усього району. Традиційно матч супроводжували музичним оформленням Сергій Сологуб та Віктор Сугак, додаючи святкового забарвлення спортивному дійству. Сама ж гра була сповнена інтриги, цікавих і непередбачуваних моментів. Фанатам ФК «Вікторія» довелося таки добряче похвилюватися. Початок першого тайму був досить напруженим, проте безрезультатним для обох команд, хоча на полі помітно домінували первозванівці. Вони затято атакували ворота «Фортуни», створюючи вельми небезпечні моменти, але усе даремно. Зокрема, нападник «Вікторії» Артем Швидкий не раз спрямовував м’яч у ворота суперників, та їхній голкіпер у яскраво жовтій формі уміло оборонявся. Іноді від гола його рятували лише декілька метрів. Переломним став кінець першого тайму, коли гості забили одинадцятиметровий. Вдалим для них був і початок другого тайму: на контратаці гравцям «Фортуни» вдалося закріпити свою перевагу. Це дещо деморалізувало первозванівців. Вони помітно послабили натиск. Утім, зазначив тренер команди Олександр Рядних, у середині другого тайму наші футболісти таки здолали сум’яття, зібралися із силами та порадували вболівальників неймовірною грою. За десять хвилин до закінчення матчу один за одним у ворота суперника полетіли чотири м’ячі. Вдало реалізували гольові моменти А.Швидкий, захисник Сергій Токар, напівзахисники Роман Морозов та Захар Шеремета. Окрилена такою перемогою на останніх хвилинах поєдинку, зі слів О.Рядниха, уся команда рвонула забивати п’ятий гол. І цим миттєво скористалися пирятинці та на контратаці втретє відмітилися у воротах «Вікторії». Тож матч закінчився з рахунком 4:3 на користь первозванівців, але до “бронзи” їм не вистачило одного м’яча. Таким чином наша команда посіла четверте місце. Привітали футболістів з успішним закінченням сезону великого футболу та лідерством у чемпіонаті голова Федерації футболу Полтавщини Олександр Кудацький і його заступник Олександр Дігтяр. Та на цьому активне спортивне життя ФК «Вікторія» не припиняє. О.Рядних розповів, що клуб уже подав заявку на участь у Кубку ПЗМС з міні-футболу. Бо ж футболісти - люди амбіційні і не зупиняються на досягнутому, ставлять нову мету та йдуть впевнено до перемоги. Також Олександр Миколайович відмітив майстерну гру наших земляків Сергія Ходенка, Олександра Рядниха, Романа Петренка, Віктора Пантася, Дмитра Тупіка, Владислава Ладигіна. Упродовж сезону не раз виручав команду і вправний голкіпер Сергій Бульбах. Наостанок О.Рядних висловив щиру вдячність від гравців ФК «Вікторія» президенту клубу Олексію Порохні за надану можливість реалізовувати свої спортивні амбіції, займатися улюбленою справою та за фінансову підтримку.

Категорія: Новини | Додав: редакция (06.11.2015)
Переглядів: 409 | Рейтинг: 1.5/2