Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Новини

Спорт
Перша гра нашої команди відбулася на виїзді у Селещині Машівського району з однією з найсильніших команд чемпіонату - «Дукат». Спершу на поле вийшли юнаки. Відчувалася деяка «розкачка» гравців, ніби обидві команди «прощупували» один одного, втім господарі перші відкрили рахунок. Гравці «Вікторії» не змусили на себе довго чекати, і за кілька хвилин Сергій Тупік забив гол у відповідь. У другому таймі Володимир Однороб подвоїв рахунок нашої команди, і вболівальники загуділи на трибунах. А коли усі вважали, що перемога, як то кажуть, «у нас в кишені», господарі несподівано зрівняли рахунок, і матч закінчився внічию - 2:2. Дорослий склад «Вікторії» виступав у новій біло-блакитній формі, яку придбав О.Порохня. Гра була рівною майже півтора тайми, поки, врешті, Олександр Мізік не відкрив рахунок. Радості наших вболівальників не було меж, а на полі зав’язалась справжня суперечка. Обидві команди нещадно атакували ворота суперників. Футболісти «Вікторії» створювали кілька небезпечних моментів, продемонструвавши командну гру, але невдовзі господарі поля зрівняли рахунок. До закінчення матчу залишалось ще достатньо часу, тож «Вікторія» щосили намагалася змінити рахунок на свою користь. Кілька штрафних ударів, небезпечних моментів, які створювали наші футболісти, не принесли бажаних результатів, а фортуна на останніх хвилинах матчу посміхнулась господарям - влучний гол, і табло зафіксувало рахунок 2:1. Наша команда цього разу не здобула бажаної перемоги, та все ж наставники і гравці зробили певні висновки. Тож сподіватимемося, що подальші зустрічі «Вікторії» будуть успішними, і вона потрапить у трійку призерів. Наступної неділі, 3 травня, «Вікторія» прийматиме вдома новосанжарський «Стандарт», а 9 травня відбудеться виїзна гра у Карлівці з ФК «Карлівка».

Категорія: Новини | Додав: редакция (29.04.2015)
Переглядів: 444 | Рейтинг: 0.0/0