Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Новини

Спорт
Цьогорічний футбольний сезон на Чутівщині відкрили ігри з міні-футболу на кубок районної газети «Сільські новини». Попри нестабільність й фінансову скруту, газетярі не порушили традиції, яку започаткували у 2010 році. На майданчик зі штучним покриттям 14 березня першими вийшли дві чутівських команди - «Молодь» та «Барса». Через кілька хвилин після початку матчу голом у воротах суперника відзначився Дмитро Тесленко з «Барси». То був єдиний того дня влучний удар цієї команди. Невдовзі рахунок зрівняв Владислав Ладигін, а Олександр Рядних, який тільки-но вийшов на поле на заміну, без зайвих зусиль забив ще одного м’яча. Черговий гол у ворота «Барси» спрямував Сергій Левченко. Рахунок 3:1 на користь «Молоді» так активізував воротаря Сергія Тупіка, що той не втримувався на місці, намагаючись самостійно забити гол супернику, покинувши при цьому незахищеними власні ворота. Цим швидко скористався Сергій Асатуров, і з його легкого удару м’яч знову опинився у сітці “Барси”. У другому таймі двічі змінювалися воротарі команди, але й це не додало їй і краплі успіху. Завдяки черговому голу С.Левченка зустріч між чутівцями закінчилася з рахунком 5:1 на користь «Молоді». Під час тайм-ауту та у перервах між матчами для гравців «Вікторії» доречними були настанови активного вболівальника Сергія Гаруса. За радянських часів чоловік захищав честь відомої не лише в районі, а й далеко за його межами артемівської команди «Харчовик». Захоплення футболом передалося і трьом синам Сергія Олександровича, які нині грають у складі «Вікторії». С.Гарус добрим словом згадав нині покійного артемівця Миколу Соколова, який віддавав усі сили, знання й любов своїм підопічним. Зараз команду під своє крило взяв меценат з Первозванівки Олексій Порохня. «Ці люди заслуговують на вдячність і повагу, адже для них було і є важливим виховання й фізичний розвиток молодого покоління, - зазначив Сергій Олександрович. - Мені ж приємно, що хлопці-футболісти мають справу для душі, самовдосконалюються, підтримують форму й ведуть здоровий спосіб життя».

Категорія: Новини | Додав: редакция (20.03.2015)
Переглядів: 525 | Рейтинг: 0.0/0