Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Новини

Кубок “Сільських новин”
Юлія ЧЕРНІЧКА. Минулими вихідними у Чутовому на майданчику зі штучним покриттям відбулися чергові ігри у рамках турніру з міні-футболу на кубок газети «Сільські новини». У суботу, попри дощову погоду, футболісти все ж вийшли на поле. Черняківська «Фортуна» обійшла чутівську «Барсу» з рахунком 7:1. З таким же результатом закінчилася гра між «Молоддю» та «Харчовиком». А от у матчі «Арсенал»-«Вікторія» артемівці надійно тримали оборону власних воріт і не дали суперникам жодного шансу (4:0). Технічну поразку (3:0) зарахували сторожівському «Гранду», який не прибув на гру з филенківською «Нивою». У неділю филенківці додали до свого здобутку ще три очка, зустрівшись з черняківцями (3:1). Воротар «Молоді» лише раз «зловив гаву» у поєдинку з «Грандом», натомість чутівські футболісти вісім разів відмітилися у воротах суперників. «Вікторія» з рахунком 4:3 обіграла «Харчовик». Напруженим, але досить рівним був матч між таверівською «Нікою» і артемівським «Арсеналом». За короткі 20-хвилинні тайми футболісти встигли отримати кілька «жовтих» карток від суддів, а артемівцю Руслану Ткаченку за неспортивну поведінку дісталася «червона», і команді довелося грати у неповному складі. Воротар «Ніки» Петро Козак, як завжди, професійно захищав свої ворота, а от голкіперу «Арсенала» Валерію Яненку фортуна цього дня зовсім не посміхалася. У першому таймі він пропустив влучний удар гравця «Ніки» Сергія Ходенка, який на останніх хвилинах другого тайму зробив дубль, забивши «Арсеналу» вирішальний гол. Матч закінчився з рахунком 2:0. Утім, боротьба між трьома найсильнішими командами чемпіонату триває, і найцікавіші ігри відбудуться у суботу та неділю, 11-12 квітня.

Категорія: Новини | Додав: редакция (10.04.2015)
Переглядів: 531 | Рейтинг: 0.0/0