Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Новини

Знай наших!
У категорії «Початківці-1» (4-6 р.) друге призове місце посіли Даниїл Кроленко та Марина Брутян, Ігор Супрун та Марієтта Брутян. Дві срібних медалі здобула пара у складі Ярослава Филенка та Насті Ноздріної. У категорії «Початківці-2» (7-8 р.) "золото” дісталося Максиму Бабуріну та Насті Онищенко, у віковій категорії 9-11 р. друге призове місце посіли Владислав Панченко та Даша Бабуріна. У старшій групі «Юніори Е» (12-15 р.) у латиноамериканській програмі та в ускладненій програмі «Юніори Д» (12-15 р.) "срібло” здобули Артем Незвієцький та Аліна Полтавець. На вищому рівні «Ювінал-1» «Н»-клас (8-9 р.) серед 15 пар змагалися Артур Арустамян та Юлія Нікітенко і вибороли кубок. Ця пара посіла також і друге місце у категорії «Ювінали-1» «Е»-клас, де до основної програми додали самбу. Ще одна пара з Артемівки Юрій Бурніс та Дар’я Листопад у категорії «Ювінал-1» «Н»-клас (8-9 р.) здобули п’яте місце з 12 пар-учасників, а у категорії «Школа-2» (8-9 р.) отримали «золото». У сольній програмі (9-11 р.) виступали Альбіна Сергієнко та Крістіна Крамаренко і здобули «золото», Вікторія Ульянець посіла друге місце, а Аліна Харько – третє. У молодшій віковій категорії (7-8 р.) перше місце по праву дісталося Насті Онищенко, друге – Марті Дацько, а третє - Каті Неїжмак. Загалом наші юні танцюристи привезли сім золотих, стільки ж срібних та дві бронзові медалі. Другого листопада представники нашого району виступатимуть на Міжнародному конкурсі «Одеса-2013», а 17 листопада готуються підкорити Кременчук на конкурсі «Елегія-2013». Першого грудня Федерація зі спортивно-бальних танців Полтавщини планує провести у Чутовому масштабний обласний захід «Кубок Чутівщини-2013». Тренер студії «Гран-прі» Світлана Кулик щиро дякує батькам за фінансову та психологічну підтримку дітей. Особлива вдячність начальнику відділу освіти, молоді та спорту РДА Мілані Павленко та водію автобуса Валерію Сколібогу. Своїм же вихованцям бажає подальших успіхів, високих рівнів у танцювальному марафоні, здоров’я і наснаги. На фото: переможці змагань Аліна Полтавець, Артур Арустамян, Юлія Нікітенко та Артем Незвієцький.