Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Новини

Спорт

Гра між филенківською «Нивою» та чутівською «Молоддю» зібрала у райцентрі чимало вболівальників. За рішенням федерації футболу Чутівщини у матчах виступають незалежні судді, тому зустріч Чутове-Филенкове оцінювали черняківські арбітри Олексій Гостудим, Анатолій Лисенко та Дмитро Герасименко. Матч з першої хвилини був багатообіцяючим. Футболісти обох команд не пропускали м’яча до своїх воріт, але й не могли реалізувати вдалі моменти - передачі перехоплювали суперники. І хоча здебільшого боротьба за м’яч точилася на половині поля господарів, останні не здавали позицій. Варто відмітити, що темп гри не знизився навіть через зливу, яку час від часу змінювали яскраве сонце і прохолодний вітер. По мокрій траві гравцям важко було бігати, часто перехоплення закінчувалися падіннями та забиттями. Час спливав, проте рахунок ніхто не відкривав. Це додавало запалу обом командам. Олександр Олефір на прохання чутівців допомагав їм у цьому матчі. Він активно підказував футболістам кращі ситуації у грі, щиро вболіваючи за хлопців. До речі, «Молодь» сподівається, що у майбутньому Олександр Анатолійович погодиться бути їхнім тренером. Отже, сповнений яскравими моментами, перший тайм закінчився в нічию. З надією на перемогу чутівці знову вийшли на поле. У другій половині матчу Дмитру Тупіку вдалося прострелити м’ячем прямісінько у центр воріт филенківців, проте їхній голкіпер Ростислав Підпалий врятував свою команду від гарантованого гола. Натомість під час заворушення біля чутівських воріт м’яч теж мало не потрапив у сітку господарів, але обійшлося «без жертв». Рахунок і далі залишався незмінним – 0:0. На полі було гамірно, ніхто не бажав відступати, адже чутівці були за мить від омріяної перемоги, але й филенківці також не здавалися. Чутове має своїх сильних гравців, але більшість з них пішли легіонерами в інші команди, залишивши районну без підтримки. Та все ж «Молодь» мала у своєму арсеналі Дмитра Тупіка, Дмитра Коваля, які додавали яскравості матчу. Тож за правилами турніру гру продовжили ще на два тайми по 15 хвилин. Всередині першого міні-тайму Д.Коваль зумів поцілити у ворота филенківців і відкрив рахунок. Подальші події на полі розвивалися досить стрімко. Гості не могли прийняти поразку, тому затято кинулися у бій. М’яч кілька разів пролітав над воротами, його зупиняли і захисники. Температура на полі підвищувалася, а вболівальники вже не могли встояти на місці. Другий міні-тайм розпочався без перерви, бо футболісти прагнули довести розпочате до кінця. І ось біля чутівських воріт виникла суперечка за м’яч, у результаті якої гості мали бити штрафний. І їм вдалося зрівняти рахунок незадовго до фінального свистка. Футболісти пішли з поля, готуючись до вирішальних пенальті. Після короткої паузи усі гравці вишикувалися навпроти воріт. Перші м’ячі голкіпери зуміли упіймати, проте два наступні чутівець Юрій Рубель пропустив, а от филенківський воротар – лише один. Таким чином рахунок наприкінці гри становив 3:2 на користь гостей. Чутівці вибули зі змагань, проте вони не засмучені результатом, адже гра видалася на диво цікавою, і господарі показали себе з кращої сторони. Варто відмітити, що місцеву команду підтримує лише Чутівський селищний голова Микола Корольов, який виділяє кошти для утримання поля у належному стані. Саме з місцевого бюджету виділили кошти на сітки, які вже дещо зносилися і потребують заміни. На жаль, не кожна команда у районі має спонсорів, однією з них є чутівська. Хлопці і хотіли б подякувати бодай комусь, але на їхнє звернення відгукнувся лише приватний підприємець Анатолій Двужильний, який придбав для команди м’яч. Тож чутівські футболісти тримаються лише на ентузіазмі. Але вони справжні фанати цієї гри і виходять на поле у будь-якому випадку.