Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Новини

Спорт
Спочатку змагалися дублюючі склади команд, тобто молодь. Варто зауважити, що двобій розпочався активно і жваво. Забитий Сергієм Тупіком гол на перших хвилинах матчу задав тон грі. До речі, Сергій був автором ще двох голів, які потужно посилав у ворота гостей. Загалом, наша команда уміло вела позиційну війну, постійно тримаючи м’яч на коротких дистанціях. Словом, контролювала обстановку. І хоч дощ періодично накрапав, а перед початком другого тайму ще більше припустив, на гравців це аж ніяк не вплинуло. Вони не збавляли темпу. І попри те, що суперники намагалися забити швидкий гол, вони постійно наражалися на результативні контратаки. На своєму місці був і воротар Дмитро Піскорський, який пильно чатував, аби вчасно спіймати м’яч біля сітки. Старалися й решта гравців, з яких вирізнялися Сергій Асатуров, Дмитро Устименко. Тож і результат був відмінним - 4:1 на користь молодіжного складу «Вікторії». Тренер команди-дублера Олександр Олефір, коментуючи перемогу, відзначив, що продуктивної гри досягли завдяки злагодженості дій. Наступна зустріч дорослих - лідерів області з футболу у своїй категорії, рівних за своїми можливостями суперників, - завершилася нічиєю. Тож рахунок 3:3, на думку тренера команди Олександра Рядниха, був цілком закономірним. Щоправда, його підопічні лише двічі запечатали ворота своїх супротивників. Наприкінці першого тайму відзначився Сергій Ходенко, досягши нічиєї - 1:1 та піднявши бойовий дух команди. Артем Швидкий у другому таймі також зрівняв рахунок 3:3, забивши м’яч після виконання штрафного. А між ними - автогол, який отримали в подарунок від гостей з Селещини. «Дукат» перестарався! Загалом опоненти «Вікторії» обрали тактику стрімкої атаки. Фактор несподіванки, мабуть, і є їхньою фішкою. У цьому переконалися і гравці, і вболівальники, які з досадою констатували забиті голи на початку двох таймів. Здавалося, що йде лише розігрів, аж тут на перших хвилинах у сітку стрімко залетів м’яч. Це надзвичайно збурювало спостерігачів, а футболістів спонукало до більшої активності. Тож у результаті поєдинок видався для гравців напруженим, динамічним і дещо жорстким, а для вболівальників - цікавим і видовищним. Шалений темп подекуди зупиняли незначні травми спортсменів, впоратися з якими неодноразово допомагала медсестра Ірина Рядних. Та, незважаючи на це, кожен учасник змагань прагнув перемоги. Численні гольові моменти та багато епізодів атлетичної боротьби тримали у постійній напрузі затятих фанів. У деяких з них адреналін зашкалював настільки, що вони навіть вдавалися до погроз суддям та суперникам улюбленої «Вікторії». Тож для них спеціально по закінченні матчу організували урочисту ходу команди з трофеєм - кубком, завойованим у Кубку ліги Полтавської області з футболу, який завершився 30 серпня у місті Червонозаводське. А переможцям було приємно пройтися із здобутою в численних матчах нагородою по рідному полю та продемонструвати її своїм вірним вболівальникам. Оксана МІРОШНИЧЕНКО.

Категорія: Новини | Додав: редакция (11.09.2015)
Переглядів: 323 | Рейтинг: 5.0/1