Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Новини

Спорт
На стадіоні у Первозванівці 17 травня відбувся четвертий тур чемпіонату області з футболу серед команд другої ліги, в якому зустрічалися футбольні клуби «Вікторія» та «Маяк» (Котельва). На початку матчу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять кореспондента районної газети «Сільські новини» Чернічки Юлії, яка висвітлювала на сторінках районки спортивні події Чутівщини, була активним вболівальником і своєрідним літописцем перемог і здобутків команди «Вікторія». Сонячна і тепла погода зібрала в Первозванівці чимало шанувальників футболу з усього району. Та й гра мала бути вельми цікавою. Адже до цього матчу ФК «Вікторія», отримавши поспіль дві перемоги, став одним з лідерів чемпіонату. Натомість ФК «Маяк» до зустрічі з нашими земляками у третьому турі чемпіонату зазнав поразки, тому його гравці були рішуче налаштовані на перемогу в матчі з «Вікторією». Тож гра проходила в напруженій та безкомпромісній боротьбі. Ініціатива переходила від однієї команди до іншої. Проте на 38-ій хвилині матчу, після навісу до штрафного майданчика котелевців гравець ФК «Вікторія» Віктор Пантась, перегравши суперників на другому поверсі, чудовим ударом головою відправив м’яч у дальній від воротаря кут воріт. Рахунок став 1:0. Після перерви гравці ФК «Маяк» з перших хвилин намагалися відновити статус-кво в матчі. Однак наші футболісти, витримавши на початку другого тайму шалену облогу власних воріт, вирівняли гру, а на 73-ій хвилині матчу спіймали суперника на контратаці. Після передачі правого півзахисника ФК «Вікторія» Олександра Рядниха, перегравши на випередженні захисників «Маяка», дубль у матчі знову оформив В.Пантась. До закінчення матчу футболістам із сусіднього району так і не вдалося засмутити голкіпера команди з Первозванівки, а наші земляки забезпечили третю перемогу в чемпіонаті, яку гравці ФК «Вікторія» та президент клубу Олексій Порохня присвятили Чернічці Юлії. Порадували цього дня вболівальників і юні футболісти команди. Попри жорстку гру суперників, яка супроводжувалася іноді навіть травмуванням, молодіжному складу «Вікторії» вдалося вирвати перемогу у «Маяка». Матч закінчився з рахунком 3:0 на користь наших футболістів: хет-трик здійснив Сергій Тупік. Тож ФК «Вікторія» продовжує виправдовувати назву команди, переможно прямуючи до фіналу.

Категорія: Новини | Додав: редакция (22.05.2015)
Переглядів: 110 | Рейтинг: 5.0/1