Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Новини

Кубок “Сільських новин”
Боротьба за кубок «Сільських новин» з футболу триває. Так, минулої суботи, на майданчику зі штучним покриттям у Чутовому зібралися команди-учасниці змагань. Погода всіляко намагалася завадити грі поривчастим вітром. Мало було і вболівальників - прийшли лише найстійкіші і найвірніші. Відкривали ігровий день гравці чутівської «Барси» та филенківської «Ниви». Напруга відчувалася з перших хвилин: чутівець Сергій Тупік відкрив рахунок, задавши ритм усьому матчу. Але филенківці, уважно дослухаючись до настанов свого граючого тренера Миколи Міщаніна, швидко зібралися і не поступилися суперникам. У боротьбі за перемогу «Барса» допускала деякі порушення, за що один з її гравців отримав червону картку. Тож другий тайм команді довелося грати вчотирьох, а рахунок матчу був не на їхню користь - 3:6. З таким же запалом вийшли на поле і команди «Гранд» та «Вікторія». І хоча гравці зі Сторожового намагалися постійно атакувати ворота суперників, та все ж їм вдалося влучити лише двічі. Натомість у відповідь отримали дев’ять голів. Черняківська «Фортуна» цього дня поступилася чутівській «Молоді» з рахунком 3:5, а таверівська «Ніка» не дала жодного шансу артемівському «Харчовику» - 7:0. Через погіршення погодних умов у неділю черговий тур змагань довелося відкласти. Юлія ЧЕРНІЧКА.

Категорія: Новини | Додав: редакция (03.04.2015)
Переглядів: 368 | Рейтинг: 0.0/0