Головна » 2011 » Липень » 5 » футбол
16:24
футбол

Футбол
Особливістю цьогорічного чемпіонату району з футболу серед дорослих є залучення командами гравців з інших населених пунктів. Це рішення Федерації футболу, безперечно, сприяє тому, що районна першість стала цікавішою для глядачів. Якщо раніше з великим відсотком ймовірності можна було ще до початку матчу спрогнозувати результат майбутнього поєдинку, то тепер зробити це значно складніше. Інколи в деяких командах залучені гравці (головним чином з Полтави) переважають кількість місцевих. Тож матчі стали непередбачуваними і по-справжньому інтригуючими. Легіонери - це добре: значить, у команд є спонсори готові платити футболістам по сто і більше гривень за гру. Однак це рішення має й свої недоліки. Зокрема, більшість наших хлопців позбулися можливості виступати у чемпіонаті свого району і захищати честь команди рідного села, мимоволі перекваліфікувавшись у вболівальників. Матч восьмого туру першості району з футболу між господарями поля первозванівською «Вікторією» та чапаєвським «Променем» всім прихильникам цього виду спорту подарував справжнє задоволення. У складі обох команд були футболісти з Полтави. Кольори «Вікторії» захищали шестеро легіонерів, «Променя» - чотири. Завдяки цьому глядачі побачили сильний тактичний футбол, з великою кількістю небезпечних моментів та забитих голів. У перші 15 хвилин матчу команди вели традиційну розвідку, більше уваги приділяючи захисту власних воріт. Можливо тому запам’яталися лише кілька ударів, які пройшли в метрі над перекладиною. Але так тривати довго не могло. На 23-ій хвилині свого шансу дочекався центральний нападник «Вікторії» А.Яковенко, який після навісної передачі О.Рядниха, не опускаючи м’яча на зелений газон з льоту поцілив у правий кут воріт. 1:0. Через кілька хвилин перевагу господарів до двох голів збільшив граючий тренер В.Литвиненко. Він перехопив невдало вибитий воротарем м’яч і з кількох метрів розстріляв ворота суперників. Справді красивим став третій гол «Вікторії», який також забив А.Яковенко. Нападник отримав передачу в центрі поля і за кілька секунд дістався воротарського майданчика та, вийшовши на побачення з голкіпером В. Брана, не залишив йому жодного шансу.3:0. Під кінець третього тайму рахунок став 4:0. Забитим м’ячем відзначився півзахисник Р.Лисогор. Що тренер чапаєвців Л.Гроза говорив своїм підопічним у перериві між таймами - не відомо, але з початку другої половини матчу гравці «Променя» пішли вперед і завдяки своїй наполегливій грі перехопили ініціативу. Чапаєвці фактично висіли на воротах господарів поля. І те, що «Променю» не вдалося забити гол, повністю заслуга воротаря «Вікторії». Однак навіть він нічим не зміг зарадити своїй команді, коли у його ворота суддя призначив пенальті. Одинадцятиметровий вдало реалізував І.Іщенко. 4:1. На цьому чапаєвці не зупинилися і через кілька хвилин нападник «Променя» Д.Пегарев після красивого проходу, вдруге засмутив вболівальників-первозванівців. 4:2. Після цього гості могли ще, як мінімум, тричі забити гол, однак воротар «Вікторії» був на своєму місці. Хоча другий тайм матчу можна записати у актив «Променя», все ж тріумф святкували гравці «Вікторії», які до закінчення поєдинку двічі відзначилися забитими м’ячами. Свисток арбітра сповістив про перемогу команди Первозванівки з рахунком 6:2.
Переглядів: 935 | Додав: редакция | Теги: ЧУТОВЕ, Сільські новини | Рейтинг: 0.0/0